AN UNBIASED VIEW OF SPłYWY KAJAKOWE SULEJóW

An Unbiased View of spływy kajakowe sulejów

An Unbiased View of spływy kajakowe sulejów

Blog Article

Nr konta do wpłaty zaliczek (thirty% ceny wynajmu kajaka, w tytule proszę wpisać datę rezerwacji oraz imię i nazwisko wynajmującego)

otwarty kokpit zapewnia wystarczająco dużo miejsca na bagaż nawet podczas długiej wyprawy kajakowej,

You might be employing a browser that won't supported by Facebook, so we've redirected you to a less complicated Edition to supply you with the ideal working experience.

Pomożemy w wyborze trasy i zaproponujemy najkorzystniejszy wariant transportu. Kajak dostarczamy w wybrane miejsce na umówioną godzinę.

Prócz na kajakach, łódkach czy rowerach wodnych swoich siła warto spróbować w działającej w Borkach szkole windsurfingu. Posiadacze patentu żeglarza jachtowego mogą skorzystać z czarteru jachtu w portach zbiornika.

Wynajmujemy wygodne i bezpieczne kajaki już ponad ten lat! W cenę najmu kajaków wliczone jest wiosło/pagaj oraz kamizelka asekuracyjna/ratunkowa dla każdej osoby (posiadamy wszystkie rozmiary kamizelek).

Jest to kajak wyczynowy do wodnego polo oraz akrobacji wodnych, super lekki, nadzwyczaj zwrotny. Praktycznie jego możliwości są ograniczane przez kajakarza.

Przeznaczone do pływania po rzekach i wodach stojących. Wyposażone w trzy miejsca, które mogą pomieścić trzy dorosłe osoby. Pod środkowym siedziskiem znajduje się zintegrowany, wodoszczelny luk bagażowy. Duża ładowność.

Pływamy na nowych i wygodnych kajakach "SPRINTER" oraz kajakach wykonanych z laminatu o czym już przekonali się nasi uczestnicy.

Wapienniki w Sulejowie to najpiękniejsze turkusowe jezioro w województwie łódzkim. Powstało ono na skutek zalania wodą wyrobisk po odkrywkowej kopalni wapienia. Lazurowy kolor wody Wapienniki zawdzięczają obecności w nich węglanu wapnia. Miejsce zachwyca urokliwym krajobrazem.

It looks like you ended up misusing this characteristic by likely way too rapidly. You’ve been briefly blocked from utilizing it.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze wynajem kajaków sulejów korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda

You are employing a browser that isn't supported by Fb, so we've redirected you to definitely a simpler Model to give you the finest knowledge.

in. metalowe schody, szopa, gąsienice po koparkach jak i piękne formacje skalne oraz zatopione drzewa. Przy tym wszystkim wapienniki charakteryzują się bardzo dobrą przejrzystością wody, przy dobrych warunkach pogodowych nawet do 10m.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda

Report this page